Wykańczanie wnętrz i budownictwo

Nowoczesne wzornictwo i najwyższa jakość.
Lumen to ponad 25 lat doświadczenia w budownictwie ogólnym oraz pracach związanych z wykończeniem wnętrz.

Najwyższa jakość od 1998r.

Na rynku działamy od 1998 roku (od 2004 pod nazwą LUMEN). Jesteśmy małą, zatrudniającą kilku pracowników firmą z tradycjami rodzinnymi. Nasza oferta usługowa kierowana jest do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Wykończenia wnętrz

Aby nasz klient nie musiał angażować do zrealizowania swoich marzeń wielu brygad, podjęliśmy się współpracy z najlepszymi na rynku producentami stolarki PCV i aluminiowej.

Hydroizolacje

Masz problem z przeciekającym tarasem?
Wieloletnia współpraca z producentem profesjonalnej chemii budowlanej KÖSTER pozwala nam na zastosowanie produktów o najwyższej światowej jakości.

Budownictwo

Oferujemy kompleksowe budownictwo domów i obiektów przemysłowych, w tym także hal z płyt warstwowych.

Świadczymy usługi na terenie miasta Krakowa oraz okolic.

Specjalizujemy się od lat w wykonywaniu hydro-izolacji, napraw tarasów, balkonów, fundamentów. Wykonujemy także prace związane z wykończeniem wnętrz i budownictwem ogólnym.

Dzięki przebytym szkoleniom, zgromadzonemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej grupie pracowników jesteśmy w stanie spełnić Państwa wszelkie oczekiwania i wykonać usługi na najwyszym poziomie.

Wykończenia wnętrz

Oferujemy możliwość wykonania projektu oraz wizualizacji inwestycji.

Z branży wykończeniowej wykonujemy usługi takie jak:

Dzięki przebytym szkoleniom, zgromadzonemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej grupie pracowników jesteśmy w stanie spełnić Państwa wszelkie oczekiwania i wykonać usługi na najwyszym poziomie.

Meble

Kompleksowa obsługa inwestycji wiąże się także z koniecznością wykonania mebli, ich dostarczenia oraz podłączenia sprzętu AGD i RTV. Oczywiście rywalizacja, jaka istnieje na rynku, nie pozwala nam na konkurowanie z najtańśzymi marketami, ale w zamian dajemy naszym klientom najwyższą jakoś i estetykę wykonanych mebli.

W naszej ofercie znajdują się meble wykonane z gotowych płyt wiórowych, MDF i drewniane. Idąc za trendem, oferujemy różnego rodzaju wykończenia lakierowane, olejowane a także z okładziną lacobel.

Budownictwo

W dziale budowlanym oferujemy państwu skorzystanie z usług:

Stolarka

Jak każdy szczegół także stolarka okienna i drzwiowa decyduje o atrakcyjnym wyglądzie pomieszczeń. Aby nasz klient nie musiał angażować do zrealizowania swoich marzeń wielu brygad, podjęliśmy się współpracy z najlepszymi na rynku producentami stolarki PCV i aluminiowej, drzwi wejściowych i wewnętrznych. Oferujemy Państwu nasze pośrednictwo w zakupie tych produktów w zamian za uzyskanie korzystnych cen. W historii firmy możemy zapisać wiele obiektów publicznych oraz prywatnych, w których to stolarka służąca do dzisiaj była przez nas dostarczana i montowana.

Podłogi

W nowym domu, biurze czy mieszkaniu jedną z najtrwalszych rzeczy musi być podłoga. Idąc za tą ideą jesteśmy wstanie spełnić wszelkie oczekiwania naszego klienta. Układamy podłogi z każdego rodzaju paneli, desek wielowarstwowych i parkietów drewnianych. Sporadycznie wykonujemy także renowacje starych parkietów.

Hydroizolacje

Masz problem z przeciekającym tarasem?

Od lat zdobywamy wiedzę teoretyczną na szkoleniach i praktyczną w trakcie wykonywania usług takich jak:

Kontakt

Poszukujesz doświadczonego wykonawcy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakresu świadczonych usług? Skontaktuj się z nami!

+48 504 105 515

Artur

lumen.krakow@gmail.com

Świadczymy usługi na terenie miasta Krakowa oraz okolic.

Dane firmy

LUMEN BEATA GÓRECKA

UL. WJAZDOWA 6
30-094 KRAKÓW

NIP: 677-168-90-37
REGON: 351480235